Hlavná navigácia
Navigácia

Katarínsky Kameň

Veľké kamene s hladkými hranami, ktoré vytvárajú pocit nezlomnosti a zásadnosti. Pri vytváraní dizajnu panelov výrobca čerpal inšpiráciu z architektúry staroruských usadlostí, tradičnej ručnej výroby. Takto môžete vytvoriť fasádu, ktorá čo najviac napodobňuje prírodné materiály, pretože každý prírodný kameň alebo ručne vyrobená tehla je jedinečná a unikátna.

Cena s DPH: 8,16 €/ks (21,04 €/m²)

SLONOVÁ KOSŤ

JANTAR

KAMENNÉ STRIEBRO

ROZMERY:

Dĺžka: 1407 mm

Šírka: 327 mm

Hrúbka: 22 mm

Plocha panelu: 0,460 m²

Krycia plocha panelu: 0,388 m²

Príslušenstvo k obkladom

Zakladací profil - 3,00 mb cena s DPH: 5,17 €/ks

iba v bielej farbe - profil je skrytý za obkladom

 

Rohový profil - 3,00 mb cena s DPH: 16,06 €/ks

  

Ukončovací J-profil - 3,00 mb cena s DPH: 7,30 €/ks

  

Zobrazenie farebnosti na monitore alebo inom zobrazovacom zariadení nemusí zodpovedať farbe a odtieňu skutočného produktu.


Objednávať môžete e-mailom na obchod@stavebnyraj.sk alebo pomocou objednávkového formulára. Podrobné informácie o výrobkoch a cenníky celého sortimentu na www.stavebny-raj.sk. Obchodná riaditeľka p. Miriam Purašová, tel.: +421 907 644 982. Objednaný tovar Vám zašleme prepravnou službou. Cenu za dopravu Vám vypočítáme podľa miesta dodania a váhy tovaru. U všetkých nami ponúkaných produktov zabezpečujeme v prípade potreby odborné poradenstvo. S výrobkami od našej spoločnosti sa nielen Vaša stavba bude cítiť ako v raji.


Naša ponuka taktiež na:

www.stavebnyraj.sk | www.interieroveobklady.sk | www.plastoveobklady.sk | www.fasadnesystemy.sk | www.flexibilneobklady.sk | www.korkovefasady.skFoto


Potrebujete poradiť?

Miriam Purašová

Obchodná riaditeľka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika