Hlavná navigácia
Navigácia

Kameň Tuff

 

Pevný ako vulkán! Nová kolekcia fasádnych panelov „Tuff“ reprodukuje textúru a pôsobivosť rovnomennej sopečnej horniny. Rovnako ako tento prírodný materiál sú aj farby panelov mimoriadne rozmanité. Jedinečná technológia a špeciálne farby vytvárajú na povrchu „3D efekt“, t.j. vizuálne volumetrický obraz.                                  

               Cena s DPH: 9,98 €/ks

 

                                              IRSKO

 

                                                 ISLAND

 

                                             NOVÝ ZELAND

 

                                                 KAMČATKA

 

                                                 TALIANSKO

Rozmery kolekcie Kameň Tuff:

Panel: dĺžka-800 mm, šírka-590 mm, hrúbka-26 mm, 1ks = 0,47 m²

Roh: dĺžka-580 mm, šírka-150 mm, hrúbka-45 mm

                Cena rohu s DPH: 10,49 €/ks

Profil určený pre založenie prvej rady obkladov.       

Cena s DPH: 5,66 €/ks

 

Lemovací  U profil 1-dielný  - 3 m  

Doplnkový profil pre olemovanie okrajov obkladov - Hnedý, Zlatý, Svetlo sivý, Zlatý dub, Štandart, Broskyňa.     

Cena s DPH: 5,66 €/ks

 

Fasádne panely Tuff  napodobňujú povrch vulkanického skalného tufu. V tejto sérii sú použité jedinečné technológie a špeciálne farby, vďaka ktorým vzniká 3D efekt. Soklová lišta pre exteriér domu napodobňuje štruktúru tehál a prírodnú krásu kameňa. Obkladové panely spoľahlivo ochráni suterén vášho domu pred škodlivými vplyvmi prostredia. Hrúbka panelov kolekcie „Tuff“ je zväčšená, čo zaisťuje väčšiu pevnosť a odolnosť materiálu proti opotrebovaniu. Rozmery panelu sú optimalizované pre montáž.
Životnosť dosahuje v podmienkach stredného Ruska 30 a viac rokov. Nie sú tam žiadne toxíny, horľavosť ani vystavenie mikroorganizmom. Vysoká odolnosť proti vyblednutiu, ultrafialové žiarenie, dobrá tepelná odolnosť.

 


Objednávať môžete e-mailom na obchod@stavebnyraj.sk alebo pomocou objednávkového formulára. Podrobné informácie o výrobkoch a cenníky celého sortimentu na www.stavebny-raj.sk. Obchodná riaditeľka p. Miriam Purašová, tel.: +421 907 644 982. Objednaný tovar Vám zašleme prepravnou službou. Cenu za dopravu Vám vypočítáme podľa miesta dodania a váhy tovaru. U všetkých nami ponúkaných produktov zabezpečujeme v prípade potreby odborné poradenstvo. S výrobkami od našej spoločnosti sa nielen Vaša stavba bude cítiť ako v raji.


Naša ponuka taktiež na:

www.stavebnyraj.sk | www.interieroveobklady.sk | www.plastoveobklady.sk | www.fasadnesystemy.sk | www.flexibilneobklady.sk | www.korkovefasady.skFoto


Potrebujete poradiť?

Miriam Purašová

Obchodná riaditeľka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika