Hlavná navigácia
Navigácia

Vzhľad Tehla

Lícové tehly ako tretí rozmer fasády!

Každá doba prináša niečo nové. Trendom dnešnej doby je bezpochyby nízkoenergetické bývanie. Ak chcete, aby bolo vaše bývanie nielen úsporné, ale zároveň vkusné a originálne, variantom môže byť fasáda s povrchovou úpravou tehlovým pásikom. Obvodové steny domu totiž obkladom získavajú na odolnosti proti poveternostným vplyvom, požiaru, hluku, zlepšujú sa ich tepelnoizolačné vlastnosti a obklad dotvára architektúru budovy.

  • Inovatívne riešenie spoločne s modernými technológiami, umožňujú dokonale napodobniť tehlu použitú pri stavbách domov na londýnskych predmestiach.
Tehla Riga
  • Vďaka osvedčenej modernej technológii v podobe fasádnych panelov Ozdobná tehla bude Váš dom vyzerať, ako keby bol skutočne postavený z tehál.
Ozdobná tehla
  • Panel, ktorý kopíruje tvar a farbu stien z tehál ako aj špeciálne maľované škáry. Efekt doplní prepracovaná farebná úprava.
Solid Brick
  • Všetka krása starovekého Ríma, Egypta a Grécka predstavuje zbierka fasádnych obkladob Antik Brick. Fasádne panely v tejto kolekcii sú prezentované v farbách, ktoré sa úplne zhodujú s kamennými budovami staroveku.
Antik Brick
  • Fasádne panely Tehla napodobňujúce tehly, môžu byť použité na obkladanie akejkoľvek budovy a vytvorenie dokonalej imitácie muriva. Pevná a nenápadná fasáda, prakticky nerozoznávaná od prírodného muriva.
Tehla
  • Fasádne obklady VinyBrick sú iné. Práve ich povrch z jemného farebného piesku im prepožičiava vierohodný vzhľad na nerozoznanie od pravého muriva a Váš dom vyzerá ako by mal fasádu zo skutočných tehál.
vinyBrick