Hlavná navigácia
Navigácia

Antik Brick

 

Nádhera možností napodobovania starovekého Grécka alebo Rímskych stavieb ! Fasádne panely Antik Brick sú druhom obkladov imitujúcich kamenné stavebné materiály, ktoré sa používali v starovekom Grécku či Ríme. Od dávnoveku, cez antiku, až do dnešných dní, si pritom stavitelia boli vedomí jedinečnosti fasády. Fasádne panely v tejto kolekcií sú prezentované vo farbách, ktoré sa úplne zhodujú s kamennými budovami staroveku.

Cena s DPH: 13,90 €/ks, 31,24 m²

 

ALEXANDRIA

  

ATÉNY

 

RÍM

CARTHAGO


KAHÍRA

AGRA

ROZMERY PANELU:

Dĺžka: 1170 mm

Šírka: 450 mm

Hrúbka: 17 mm

Hmotnosť: ks 2,16 kg

Plocha panelu: 0,526 m²

Krycia plocha panelu: 0,445 m²

Cena rohu s DPH: 11,86 €/ks

ROZMERY ROHU:

Dĺžka: 450 mm

Šírka: 160 mm

Hrúbka: 30 mm

Hmotnosť: ks 0.595 kg

Zakladací profil kovový - 2 m   

Profil určený pre založenie prvej rady obkladov.       

Cena s DPH: 6,40 €/ks

 

Lemovací  U profil 1-dielný  - 3 m  

Doplnkový profil pre olemovanie okrajov obkladov - Hnedý, Zlatý, Svetlo sivý, Zlatý dub, Štandart, Broskyňa.     

Cena s DPH: 5,72 €/ks

 

Vlastnosti fasádnych panelov:

    Panely je možné používať min.50 rokov v mierne studených a studených klimatických podmienkach (pri teplotách od -50 ° C do + 60 ° C).
    Panely sú netoxické, odolné voči mikrobiálnej korózii, zatiaľ čo sa vyznačujú vysokou odolnosťou voči svetlu a teplu.
    Panely si zachovajú dekoratívne a trvanlivé vlastnosti po 60 cykloch testov mrazu.
    Pri teplotách od -20 ° C do -40 ° C sa pri nárazoch nemení kvalita - nepraskajú.
    Jednoduchá montáž, ktorá nevyžaduje špeciálne školenie. Montáž sa môže vykonať počas ľubovoľnej sezóny a za každého počasia. Montážny proces zahŕňa mechanické spojenie panelov s prvkami nosnej konštrukcie a upevnenie panelov k sebe.
    Fasádne panely sa dajú použiť na dokončenie suterénnej časti domu, obloženie celej fasády, ako aj pre iné architektonické prvky vášho domu (stĺpy, ploty, prístavby).

Zobrazenie farebnosti na monitore alebo inom zobrazovacom zariadení nemusí zodpovedať farbe a odtieňu skutočného produktu.


Objednávať môžete e-mailom na obchod@stavebnyraj.sk alebo pomocou objednávkového formulára. Podrobné informácie o výrobkoch a cenníky celého sortimentu na www.stavebny-raj.sk. Obchodná riaditeľka p. Miriam Purašová, tel.: +421 907 644 982. Objednaný tovar Vám zašleme prepravnou službou. Cenu za dopravu Vám vypočítáme podľa miesta dodania a váhy tovaru. U všetkých nami ponúkaných produktov zabezpečujeme v prípade potreby odborné poradenstvo. S výrobkami od našej spoločnosti sa nielen Vaša stavba bude cítiť ako v raji.


Naša ponuka taktiež na:

www.stavebnyraj.sk | www.interieroveobklady.sk | www.plastoveobklady.sk | www.fasadnesystemy.sk | www.flexibilneobklady.sk | www.korkovefasady.skFoto


Potrebujete poradiť?

Miriam Purašová

Obchodná riaditeľka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika