Hlavná navigácia
Navigácia

vinyBrick

Fasádne obklady VinyBrick sú už bežne používané ako finálna vrstva zavesených odvetrávaných fasád. Spravidla sú vyrobené z plastických hmôt. Nevýhodou niektorých značiek je práve na prvý pohľad „plastový vzhľad",čo môže kaziť dojem z inak dobre vykonanej a funkčnej fasády. Fasádne obklady VinyBrick sú iné. Práve ich povrch z jemného farebného piesku im prepožičiava vierohodný vzhľad na nerozoznanie od pravého muriva a Váš dom vyzerá ako by mal fasádu zo skutočných tehál. 

                   Cena s DPH: 33,42 €/ks (70,67 €/m²)

                Tehlovo červená                                 Slonová kosť

 

                                          Mramorovo biela

                            

Hlavná výhoda obkladov VinyBrick spočíva vo vytvorení zavesenej odvetrávanej fasády, ktorá umožní cirkuláciu vzduchu a tým odvod vlhkosti z objektu. Fasádne obklady VinyBrick sú UV odolné, nepodliehajú vplyvom počasia, odolávajú plesniam a hmyzu. V prípade znečistenia je možno fasádne obklady umyť vodou. To je tiež výhodou pri vetre s dažďom alebo v blízkosti ciest kde hrozí ostrek od prechádzajúcich aut. Robustný a pevný materiál z polyesteru a sklených vlákien znižuje kvôli zníženej hmotnosti prvkov statické zaťaženie fasády. Zodpovedajúce príslušenstvo je príslušne zladené s fasádnymi prvkami. Obklady VinyBrick umožňujú jednoduchú a suchú montáž.

Toto Vás presvedčí:

- veľká pevnosť a tuhosť

- výhody odvetrávanej fasády

- odolnosť voči klimatickým podmienkam, plesniam a vode

- atraktívny a moderný vzhľad

- rýchla a jednoduchá montáž

- dlhá životnosť, stálofarebnosť a bezúdržbovosť

- nízka hmotnosť


Objednávať môžete e-mailom na obchod@stavebnyraj.sk alebo pomocou objednávkového formulára. Podrobné informácie o výrobkoch a cenníky celého sortimentu na www.stavebny-raj.sk. Obchodná riaditeľka p. Miriam Purašová, tel.: +421 907 644 982. Objednaný tovar Vám zašleme prepravnou službou. Cenu za dopravu Vám vypočítáme podľa miesta dodania a váhy tovaru. U všetkých nami ponúkaných produktov zabezpečujeme v prípade potreby odborné poradenstvo. S výrobkami od našej spoločnosti sa nielen Vaša stavba bude cítiť ako v raji.


Naša ponuka taktiež na:

www.stavebnyraj.sk | www.interieroveobklady.sk | www.plastoveobklady.sk | www.fasadnesystemy.sk | www.flexibilneobklady.sk | www.korkovefasady.sk