Hlavná navigácia
Navigácia

POOL PROTECTOR

Vysoko odolný polyuretánový povrch pre bazény.

Dvojzložkový vysoko odolný polyuretánový náter vhodný na ochranu a prekrytie bazénov. Pool Protector predstavuje vysoký stupeň kvality, je flexibilný a vysoko odolný proti oderu a odolný na chlórovanú vodu. Vytvára hladké, plynulé a bezspojové prevedenie. K dispozícii v farebnej alebo priehľadnej verzii.

CENA s DPH za 1 kg - 62,39 € (balenie 2 kg časť A+ 2,2 kg časť B)

  

VÝHODY:
• Dobrá elasticita.
• Jednoduchá údržba a čistenie.
• Lesklá povrchová úprava.
• Rýchla a ľahká aplikácia.
• Dobrá krycia kapacita.
• Farebná stabilita s UV žiarením.
• Vysoká odolnosť proti oderu.
• Vhodné pre vnútorné a vonkajšie prostredie

OBLASTI POUŽITIA:
Výrobok je vhodný na pokrytie bazénov, pretože má vynikajúcu odolnosť voči chlórovanej vode a oderu. Používa sa v kombinácii s hydroizoláciou Vaposhield (pozri technický list).
Transparentná verzia je určená na pokrytie a ochranu so zakončením korkovou úpravou  Decork (pozri technický list) v bazénovom systéme.


CHARAKTERISTIKA:

Vzhľad: Tekutý
Komponenty: Dvojzložkové (A + B)

VÝDATNOSŤ:

0,30 - 0,40 kg / m2 podľa drsnosti podkladu.
Je potrebné rešpektovať očakávanú výdatnosť, bez ohľadu na počet vrstiev, aby sa zabezpečila hrúbka, ktorá je zárukou trvanlivosti samotného povrchu.

FARBA:
Dostupné v transparentnej ( priehľadnej ) alebo bielej, modrej, svetlomodrej, čiernej a pieskovej farbe.

        

      Biela                Čierna             Piesková       Svetlo modrá        Modrá

BALENIE:
Transparentná verzia
Časť A - 2 kg plechovka . Časť B 2,2 kg plechovka.

Farebná verzia
Časť A - 2 kg plechovka. Časť B 2,2 kg plechovka.

SKLADOVANIE:
Výrobok musí byť skladovaný v originálnych nádobách dokonale uzavretých v dobre vetraných priestoroch, mimo slnečného svetla, tepla, vody, vlhkosti a mrazu, pri teplotách medzi + 5 ° C a + 30 ° C.
Doba skladovania 6 mesiacov.

PRÍPRAVA PODKLADU:
Podklad musí byť úplne vytvrdnutý a dostatočne odolný. Povrch musí byť dôkladne očistený, dobre osadený, bez uvoľnených alebo nekonzistentných častí.
Na ostrých rohoch urobte zaoblenie ("obliny ") vhodnou cementovou maltou.
V prípade priehlbín, prasklín, trhlín alebo spojov s rozmermi väčšími ako 3 mm upravte podklad vhodnou cementovou maltou. Trhliny alebo spoje menšie ako 3 mm môžu byť vyrovnané pomocou Vaposhield (pozri technický list).
Podklad musí byť úplne suchý, musí mať teplotu medzi + 10 ° C a + 30 ° C a relatívnej vlhkosti menej ako 4%. Prítomnosť vody alebo zvyšková vlhkosť spôsobuje, že aplikácia je mimoriadne zložitá, čo ohrozuje estetický efekt, ohrozuje priľnavosť a zhoršuje výkonnosť.
Pred aplikáciou výrobku odporúčame pokryť každý prvok, ktorý by nemal byť pokrytý náterom.

Systém Vaposhield + Pool Protector -  farebná úprava.                                                 Počkajte na úplné vysušenie hydroizolačného systému Vaposhield (viď technický list) a v priebehu 24/48 hodín pokračujte v aplikácii ochranného náteru bazéna Pool Protector.

Systém Decork + Pool Protector  - transparentná ( priehľadná ) úprava.
Počkajte na úplné vyschnutie korkovej zmesy Decork (pozri technický list) a pokračujte v aplikácii ochranného náteru bazéna  Pool Protector. Na dosiahnutie hladšieho povrchu je možné povrch jemne obrúsiť a dôkladne ho očistiť pred aplikáciou ochranného náteru bazéna.

MIEŠANIE:
Zmiešajte časti A a B pomocou profesionálnej nízkootáčkovej miešacej vŕtačky, kým sa nedosiahne homogénna zmes bez hrudiek. Nízka rýchlosť miešania vám umožňuje zapracovať menej vzduchu. Pre farebné prevedenie pokračujte v miešaní, kým sa nedosiahne jednotná farba. Do zmesi nikdy nepridávajte cudzie komponenty.

APLIKÁCIA:
1. Ak je Vaposhield úplne suchý (pozri technický list) alebo Decork (pozri technický list), naneste prvú vrstvu Protector Pool s válčekom s krátkym vlasom pre profesionálne polyuretánové povlaky s rozpúšťadlom.
2. Po vyschnutí prvej vrstvy (6 - 8 hodín pri 20 ° C a 40% relatívnej vlhkosti) naneste ďalšiu vrstvu. Odporúča sa naniesť ďalšiu vrstvu najneskôr do 24 hodín po aplikovaní prvej vrstvy.
3. Pokračujte v nanášaní produktu v niekoľkých vrstvách, kým nedosiahnete očakávaný výsledok.

DOBA SCHNUTIA:
Pri teplote 23 ° C a relatívnej vlhkosti 50% sa produkt úplne vysuší za 6-8 hodín.
• Čas sušenia sa môže výrazne meniť v závislosti od podmienok prostredia, čím vyššia je teplota a vlhkosť prostredia, tým je kratší čas sušenia.
• Chráňte výrobok pred dažďom najmenej 2 dni.
• Pred naplnením bazéna (pri 20 ° C a 40% relatívnej vlhkosti) počkajte najmenej 7 dní.

UPOZORNENIE:
• Neaplikujte pri teplotách okolia a podkladu pod + 10 ° C alebo nad + 30 ° C.
• Počas letnej sezóny aplikujte produkt v najchladnejších hodinách dňa.                                   • Neaplikujte s relatívnou vlhkosťou podkladu viac ako 4%, bezprostredne nebezpečenstvom dažďa alebo mrazu, silnou hmlou alebo relatívnou vlhkosťou nad 70%.
• Na pokrytie bazénov je potrebná sezónna kontrola (ročná v prípade kontajnerov) na posúdenie potreby údržby (opätovné použitie). Intervencia môže byť nevyhnutná kvôli konkrétnym systémom dezinfekcie vody alebo čisteniu brúsnymi strojmi (roboty, kefy atď.).

ČISTENIE:
Použité zariadenie sa musí pred vytvrdnutím produktu čistiť nitro- acetónovým alebo alkoholovým riedidlom.
Po vytvrdnutí výrobku už nie je možné ho očistiť.

BEZPEČNOSŤ:
Vždy používajte osobné ochranné prostriedky pri manipulácii a dodržiavajte kartu bezpečnostných údajov výrobku. Opatrne vetrajte prostredie, kde je výrobok aplikovaný, a vyhnite sa zdrojom tepla.

 

 Systém POOL PROTECTOR realizuje hydroizoláciu a vysoko odolnú polyuretánovú krytinu na existujúcich dlažbách alebo mozaikách pomocou:

1. Primer pre dlaždicové povrchy Grip Primer
2. Hydroizolácia Vaposhield
3. Barevný polyuretánový náter Pool Protector

Získaný povlak je hladký, ucelený a bez spojov; je tiež odolný proti chlórovej vode, abrázii a UV žiareniu.
Pool Protector zaručuje farebnú stabilitu a je k dispozícii v bielej, modrej, modrej, pieskovej a čiernej verzii.

 


Objednávať môžete e-mailom na obchod@stavebnyraj.sk alebo pomocou objednávkového formulára. Podrobné informácie o výrobkoch a cenníky celého sortimentu na www.stavebny-raj.sk. Obchodná riaditeľka p. Miriam Purašová, tel.: +421 907 644 982. Objednaný tovar Vám zašleme prepravnou službou. Cenu za dopravu Vám vypočítáme podľa miesta dodania a váhy tovaru. U všetkých nami ponúkaných produktov zabezpečujeme v prípade potreby odborné poradenstvo. S výrobkami od našej spoločnosti sa nielen Vaša stavba bude cítiť ako v raji.


Naša ponuka taktiež na:

www.stavebnyraj.sk | www.interieroveobklady.sk | www.plastoveobklady.sk | www.fasadnesystemy.sk | www.flexibilneobklady.sk | www.korkovefasady.skDokumentyPotrebujete poradiť?

Miriam Purašová

Obchodná riaditeľka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika