Hlavná navigácia
Navigácia

Polites 80

SKLOLAMINÁTOVÁ SIEŤKA NA SPEVNENIE OMIETOK.

Sklolaminátová sieťovina, ktorá sa používa ako výstuž pre vyhladzovacie a kvapalné hydroizolácie, zabraňuje a kontrastuje tvorbu lézií a mikrotrhlín a rozloženie napätí spôsobených javmi zmrašťovania. Vhodná výstuž v kombinácii s aplikáciou vyhladzovacích prostriedkov na paneloch pre tepelnú a akustickú izoláciu. Sklolaminátová sieťka sa používa na spevnenie omietok ARGACEM, keď je ich hrúbka väčšia ako 5 mm. Pri použití na korkové a drevené panely sa odporúča použiť s ARGACEM CP.

CENA s DPH za 1 m² - 2,25 € (balenie 50m²)

 

VÝHODY:
• Rýchla a ľahká aplikácia.
• Vysoká pozdĺžna a priečná pevnosť v ťahu.
• Zabraňuje tvorbe mikrothlín.
• Odolnosť proti alkáliám.

OBLASTI POUŽITIA:
Sieťka sa používa na zosilnenie. To dáva systému adekvátnu schopnosť odolávať nárazom, ako aj pôsobiť proti napätiu spôsobenému zmenami teploty a javom zmršťovania, čím sa zabraňuje tvorbe trhlín.
Polites 80 je vhodný v kombinácii s vrstvovými nátermi na paneloch pre termoakustickú izoláciu. Používa sa tiež v kombinácii s kvapalným hydroizolačným produktom Acriflex Powder (pozri produkt).

 

CHARAKTERISTIKA:

Vzhľad: Rola
Šírka pleteniny: 3,5 x 4,2 mm.
Pevnosť v ťahu: 16 N / mm.
Predĺženie: 4%.

VÝŤAŽNOSŤ:
1,00 m2 / m2.
Odporúča sa zabezpečiť prekrytie minimálne 3,00 cm.

FARBA:
Biela.

BALENIE:
Rola hrúbka: 0,33 mm; rozmery: 50,00 x 1,00 m;
plocha: 50,00 m2;
hmotnosť: 4,00 kg.
Palety: 30 rolí = 1500 m2 (120,00 kg).

 

SKLADOVANIE:
Sieť Polites 80 musí byť udržiavaná v dobre vetraných priestoroch, mimo dosahu priamemu slnečnému žiareniu, vode a mrazu, pri teplotách medzi + 5 ° C a + 35 ° C.

PRÍPRAVA PODKLADU:
Ako pripraviť podklad, je potrebné dodržiavať údaje uvedené na technickom liste výrobku, s ktorým je kombinovaná sieťka Polites 80 (Argacem CP, Acriflex Powder).

APLIKÁCIA v spojení s podkladovými nátermi
1. Naneste prvý náter Argacem CP (pozri produkt).
2. Aplikujte sieťky Polites 80 na ešte čerstvý poter, aby ste udržali 3 cm prekrytie spojov. Polites 80 nesmie mať zvlnenia alebo bubliny.
3. Aplikujte druhú vrstvu krycieho náteru, keď je prvá podkladová vrstva vytvrdnutá, dbajte na správne vloženie siete a vyhýbajte sa ponechaniu otvorov na povrchu. Pred nanesením druhej vrstvy namočte omietku.

POUŽITIE v kombinácii s hydroizoláciou
1. Naneste Acriflex Powder s hladidlom, po sebe v nasledujúcich vrstvách s maximálnou hrúbkou 1,5 mm, kým sa nedosiahne celková hrúbka najmenej 2,0 mm. V prípade dažďa na výrobok, ktorý nie je dokonale suchý, starostlivo skontrolujte vhodnosť na následné pokrytie.
2. Vložte sieťku Polites 80 do prvého náteru Acriflex Powder, vyvíjajte mierny tlak, aby ste uľahčili úplné ponorenie sieťky do vnútra produktu.

 

UPOZORNENIE:
• Neaplikujte pri teplotách nižších ako + 5 ° C alebo vyšších ako + 35 ° C.
• Počas letnej sezóny aplikujte produkt v najvhodnejších hodinách dňa, chránený pred slnkom.
• Neaplikujte s bezprostredným nebezpečenstvom dažďa alebo mrazu.
Dodržiavajte aj pokyny uvedené na technickom liste výrobku, s ktorým sa kombinuje sieť Polites 80 (Argacem CP, Acriflex Powder).

BEZPEČNOSŤ:
Pri manipulácii dodržiavajte kartu bezpečnostných údajov výrobku.

 

Zobrazenie farebnosti na monitore alebo inom zobrazovacom zariadení nemusí zodpovedať farbe a odtieňu skutočného produktu.


Objednávať môžete e-mailom na obchod@stavebnyraj.sk alebo pomocou objednávkového formulára. Podrobné informácie o výrobkoch a cenníky celého sortimentu na www.stavebny-raj.sk. Obchodná riaditeľka p. Miriam Purašová, tel.: +421 907 644 982. Objednaný tovar Vám zašleme prepravnou službou. Cenu za dopravu Vám vypočítáme podľa miesta dodania a váhy tovaru. U všetkých nami ponúkaných produktov zabezpečujeme v prípade potreby odborné poradenstvo. S výrobkami od našej spoločnosti sa nielen Vaša stavba bude cítiť ako v raji.


Naša ponuka taktiež na:

www.stavebnyraj.sk | www.interieroveobklady.sk | www.plastoveobklady.sk | www.fasadnesystemy.sk | www.flexibilneobklady.sk | www.korkovefasady.sk
Potrebujete poradiť?

Miriam Purašová

Obchodná riaditeľka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika