Hlavná navigácia
Navigácia

Polites TNT

TNT TKANINA NA SPEVNENIE HYDROIZOLAČNÝCH MATERIÁLOV.

Geotextília z netkanej textílie pozostávajúca z polypropylénových vlákien a termočlánkami. Odolný voči UV žiareniu, zlepšuje odolnosť v ťahu a prepichnutiu kvapalných hydroizolačných systémov. Polites TNT má vysokú rozmerovú stabilitu, je netoxický a môže sa používať v kombinácii s mnohými ďalšími produktami.

CENA s DPH za 1 ks - 3,86 € (balenie 10 m²)

 

VÝHODY:
• Jednoduchá aplikácia.
• Vysoká mechanická pevnosť.
• Udržujte svoje vlastnosti v priebehu času.
• Kompatibilita s kvapalnými hydroizolačnými systémami.

OBLASŤ POUŽITIA:
Výrobok je určený na použitie ako výstužný pancier v tekutých hydroizolačných systémoch. Polites TNT sa používa na renováciu a hydroizoláciu trhlín bitúmenových a stenových membrán, nových aj starých, v kombinácii s Acriflex Fybro (viď produkt), Acriflex Rapido (pozri produkt) alebo SBS Gum (pozri produkt). SBS-gum + Polites  TNT nahrádza tradičný systém s plameňovou asfaltovou membránou.
Polites TNT sa používa spolu s hydroizoláciou Acriflex pH4 (pozri produkt), aby sa v kritických bodoch (napr. spojovacie body medzi rôznymi druhmi materiálov) posilnil hydroizolačný náter alebo aby sa zabránilo hydroizoláciou pomocou Acriflex Antiroot (pozri produkt).

 

 1. SBS-BOND

 2. ULTRAGUM

 3. POLITES TNT

CHARAKTERISTIKA:

Vzhľad: Rolka
Hrúbka: 0,55 mm ± 10%.
Hmotnosť: 80 g / m2 ± 10%.
Pevnosť v ťahu: 4,00 kN / m
Predĺženie: 50% ± 15%.
Odolnosť voči statickej perforácii: 750 N.
Odolnosť voči dynamickej perforácii: 43,00 mm.
Normálna priepustnosť pre rovinu: 0,090 m / s.

VÝŤAŽNOSŤ:
1 m2 / m2
Odporúča sa zvážiť prekrytie minimálne 5 cm.

FARBA:
Biela.

BALENIE:
Rolka: Hrúbka: 0,55 mm, Rozmery: 10,00 x 1,00 m
Rozloha: 10,00 m2, Hmotnosť: 8,00 kg.

SKLADOVANIE:
Výrobok uchovávajte v originálnych obaloch v dobre vetraných priestoroch, mimo dosahu slnečného svetla a mrazu, pri teplotách medzi + 5 ° C a + 35 ° C.

PRÍPRAVA PODKLADU:
Povrch by mal byť starostlivo očistený, suchý, bez nečistôt alebo oddeľujúcich časti. Pokiaľ ide o spôsoby prípravy podkladu, je potrebné rešpektovať doporučenia uvedené v technickom liste výrobku, ktorý sa použije v kombinácii s Polites TNT (Acriflex Antiroot, Acriflex Fybro, Acriflex pH4, Acriflex Rapido alebo SBS-Gum).

 

Asfaltová membrána
Overte, či membrána bola aplikovaná minimálne 6 mesiacov, aby sa zabránilo odpojeniu.
Zvážte inštaláciu vetracích šácht na membráne podľa vlhkosti podkladu. Toto opatrenie je nevyhnutné v prípade absorpčných podkladov, ktoré udržiavajú vlhkosť, ako je odľahčenie poteru s polystyrénom alebo expandovanou hlinkou.

 

 1. SBS-GUM

 2. POLITES TNT

APLIKÁCIA:
Polites TNT musí byť po prvom nátere na povrchu položený a potom pokrytý druhým náterom (sendvičový systém).
Spoje medzi látkami by mali udržiavať prekrytie minimálne 5 cm.
Pokiaľ sa použije na ochranu vodotesnej vrstvy realizovanej s Acriflex Antiroot, Polites TNT by sa mal umiestniť na konci sušenia hydroizolácie.

Lokalizovaná renovácia bitúmenovej membrány
1. Naneste prvý náter produktu (Acriflex Fybro, Acriflex Rapido alebo  SBS-Gum) s valčekom, stierkou alebo vzduchom. V prípade dažďa na nie dokonale suchom produkte skontrolujte vhodnosť ďalšieho pokrytia.
2. Keď prvý náter nie je úplne suchý, položte Polites TNT, ktorý má prekrytie 5 cm  na spojoch. Polites TNT by nemal vykazovať žiadne bubliny.
3. Naneste druhú vrstvu výrobku (Acriflex Fybro, Acriflex Rapido alebo SBS-Gum) a perfektne pokryte páskou Polites TNT, vyhýbajte sa otvorom na povrchu.

Hydroizolácia pri výmene systému bitúmenovej membrány
1. Aplikujte prvú vrstvu hydroizolácie s valčekom, stierkou alebo vzduchom. V prípade dažďa na nie dokonale suchom produkte skontrolujte vhodnosť ďalšieho pokrytia.
2. Keď prvý náter nie je úplne suchý, položte Polites TNT udržujte prekrytia 5 cm na spojoch. Polites TNT by nemal vykazovať bubliny.
3. Naneste druhú vrstvu hydroizolácie a perfektne pokryte Polites TNT, vyhýbajte sa otvorom na povrchu.

 

UPOZORNENIE:
• Neaplikujte pri teplote prostredia nižšej ako + 5 ° C  a vyššej ako + 35 ° C.
• Počas letnej sezóny aplikujte produkt v chladnejších denných hodinách.
• Neaplikujte s bezprostrednou hrozbou dažďa, mrazu, so silnou hmlou alebo relatívnou vlhkosťou vyššou ako 70%.
• Sledujte informácie uvedené na technickom liste výrobku, ktorý sa použije v kombinácii s Polites TNT (Acriflex Antiroot, Acriflex Fybro, Acriflex pH4, Acriflex Rapido alebo SBS- gum).

ČISTENIE:
Polites TNT nezanecháva žiadne zvyšky na nástroji použitom pre aplikáciu.

BEZPEČNOSŤ:
Pri manipulácii vždy noste osobné ochranné pomôcky a postupujte podľa pokynov na technických listoch Polites TNT a výrobku, ktorý sa bude používať v kombinácii s ním.

Zobrazenie farebnosti na monitore alebo inom zobrazovacom zariadení nemusí zodpovedať farbe a odtieňu skutočného produktu.


Objednávať môžete e-mailom na obchod@stavebnyraj.sk alebo pomocou objednávkového formulára. Podrobné informácie o výrobkoch a cenníky celého sortimentu na www.stavebny-raj.sk. Obchodná riaditeľka p. Miriam Purašová, tel.: +421 907 644 982. Objednaný tovar Vám zašleme prepravnou službou. Cenu za dopravu Vám vypočítáme podľa miesta dodania a váhy tovaru. U všetkých nami ponúkaných produktov zabezpečujeme v prípade potreby odborné poradenstvo. S výrobkami od našej spoločnosti sa nielen Vaša stavba bude cítiť ako v raji.


Naša ponuka taktiež na:

www.stavebnyraj.sk | www.interieroveobklady.sk | www.plastoveobklady.sk | www.fasadnesystemy.sk | www.flexibilneobklady.sk | www.korkovefasady.sk
Potrebujete poradiť?

Miriam Purašová

Obchodná riaditeľka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika